רשימה של כל הפחמימות ביין אדום

פחמימות לספק לגוף שלך עם אנרגיה מהירה ותמיכה פונקציות הגוף. המכון לרפואה ממליץ על צריכה יומית של כ -130 גרם פחמימות ליום למבוגרים. מנה של 5 גרם של יין אדום מספקת לך על 4 או 5 גרם של פחמימות, בהתאם לסוג שאתה שותה. יין אדום אינו מספק ויטמינים, מינרלים או שומן.

זינפנדל

כאשר שותים 5 אונקיות של יין זה חומצה בינונית וחומצה בינונית, אתה מוסיף 4.2 גרם של פחמימות לתזונה. מנה של זינפנדל יש גם 129 קלוריות. יין זה מציע רמז של טעמים ברי ופלפל זוגות היטב עם הארוחות שנעשו עם רוטב עגבניות ורוטב ברביקיו, כמו גם בשר בגריל.

קברנה פרנק

קברנה פרנק, המופק מענבים הידועים בשם קברנה גריס, בושה, ברטון, קרמטים ו gidse vidure, יש טעם עדין, יבש וטוב ביותר כאשר שימש מגניב. מנה של 5 גרם של קברנה פרנק יש 3.6 גרם של פחמימות ו 127 קלוריות. תערובת חריפה, ארומטי של וניל, דובדבן, אוכמניות חלקה לסיים להשלים עוף, הודו, ברווז ופסטה.

סנגובזה

זה יין אדום חומצי מאוד יש 3.9 גרם של פחמימות ו 126 קלוריות ב 5 גרם מנה. Sangiovese הוא יין יבש, אדום בהיר עם גוף ארצי, מלא. טעמי הטעם והשזיפים יוצרים יין חזק הצמוד היטב למטבח ים תיכוני, גבינה, עוף, דגים, בשר חזיר ובשר אדום.

מרלו

מנה של 5 גרם של זר של מרלו ושזיף נותן לך 3.7 גרם של פחמימות ו 122 קלוריות. זהו יין רך בעל גוף בינוני עם חומציות נמוכה וטון אדום בינוני מתוסס מענבים מתוקים, כחולים כהים ומתוקים. הרכות הרכה של מרלו מלווה את כל סוגי המזון.

קברנה סוביניון

תוסס מענבים בצרפת המכונה petir cabernet, vidure ו petit buchet, 5 גרם של קברנה סוביניון מוסיף 3.8 גרם של פחמימות ו 122 קלוריות לתזונה. יין זה מתבגר לאט עד שהוא מגיע צבע סגול עמוק טעם עשיר. תערובת של צמדי פירות מרובי עם שוקולד כהה דקדנטי, גבינה חזקה ובשר.