אני בונה שריר אבל לא לאבד משקל

שריר הבניין הוא נהדר עבור הבריאות שלך – ואת המראה שלך – אבל השגת כל כך הרבה שרירים כי אתה לא רואה הבדל על הסולם יכול להיות מתסכל. אל דאגה – רווחי שריר בדרך כלל לצאת החוצה לאחר כמה שבועות, בשלב שבו תתחיל לראות יותר שומן הפסד על קנה המידה. בינתיים, לנצל את ההזדמנות כדי לבחון את הדיאטה ואת התרגיל התוכנית כדי לוודא שאתה עושה כל מה שאתה יכול כדי להאיץ בבטחה אובדן שומן.

היתרונות של בניית שריר

בניית שריר, גם אם אתה לא ממש לאבד משקל לפי קנה המידה שלך, היתרונות הבריאותי שלך – ומניח לך על המסלול לטווח ארוך ניהול משקל. רקמת שריר היא פעילות מטבולית מאוד, והוא מהווה כ -20 אחוזים של שריפת הקלוריות היומית שלך. שומן, לעומת זאת, מהווה רק כ 5 אחוזים של קלוריות היומי שלך לשרוף. ככל שתצבור יותר שרירים, תגדיל את חילוף החומרים שלך, כך שתוכל לאכול יותר בכל יום מבלי להעלות במשקל. השגת השריר גם משפרת את הרכב הגוף, מונח ליחס של רקמות רזות, כמו שריר ועצם, רקמת שומן בגוף. קומפוזיציה גופנית ירודה – אחוז שומן גבוה בגוף – מהווה סיכון בריאותי, מה שמגדיל את הסיכון לסוכרת מסוג 2, מחלות לב וכלי דם ומחלות אחרות הקשורות בהשמנה. הוספת שריר המסגרת שלך מפחית את אחוז השומן בגוף, גם אם לא לרדת במשקל, כך זה עוזר להוריד את הסיכון למחלה.

השפעת הרווח למתחילים

כאשר אתה הראשון להתחיל תוכנית הכושר שלך, תראה רווחים שרירים מהירים שיכולים למנוע ממך לאבד משקל. אלה מהיר “רווחי Newbie” עשוי אומר כי אדם יכול לבנות אפילו 20 קילו של שריר בתוך פרק זמן קצר יחסית, כותב מומחה פיתוח גוף ג ‘ייסון Ferruggia באתר האינטרנט שלו. כתוצאה מכך, ייתכן שלא תראה שינויים במשקל הגוף בפועל שלך אם אתה צובר 20 פאונד של שריר כמו שאתה בו זמנית לאבד 20 קילו של שומן, למרות שביצעת שינוי ענק לגוף שלך. ובעוד שלרוב הנשים אין יכולת לבנות שריר של הגבר הממוצע, נשים עדיין יכולות להרוויח שרירים במהירות יחסית גם בתוכנית אימונים חדשה. אלה רווחים Newbie לא יחזיק מעמד לנצח, אם כי אתה ממשיך להתאמן, את שריר הרווחים יהיה להאט, ואתה תתחיל לראות את המשקל לרדת כמו שאתה ממשיך לאבד שומן בגוף.

התאמת הדיאטה שלך עבור הרזיה

אם אתה מודאג כי אתה לא צמצום משקל הגוף שלך, לשקול tweaking הדיאטה שלך כדי לאפשר ירידה במשקל יותר. נסה להפחית את צריכת הקלוריות שלך 500 פחות ממה שאתה צריך מדי יום. לדוגמה, גבר בן 27 הוא 5 מטר, 11 ס”מ גבוה, 170 £ ו בינוני פעיל צריך בערך 3,150 קלוריות כדי לשמור על המשקל. צמצום צריכת הקלוריות שלו ל -2,650 קלוריות ביום פירושו שהוא יחתוך 3,500 קלוריות בשבוע, מספיק כדי לאבד קילוגרם אחד. השתמש במחשבון מקוון או התייעץ עם רופא או תזונאי מקצועי כדי לקבל את צריכת הקלוריות המשוערת שלך, ולאחר מכן לחסר 500 קלוריות כדי להשיג ירידה במשקל איטי שלא תשפיע באופן משמעותי על מסת השריר שלך.אכל הרבה חלבון כמו שאתה מאבד משקל – להכפיל את משקל, קילוגרמים, על ידי 0.8 כדי לחשב כמה גרם של חלבון אתה צריך מדי יום – ולשמור על אימון כוח כמו שאתה חותך קלוריות. זה יעזור לשמור על חילוף החומרים שלך גבוהה ולשמר רקמת שריר, אז אתה עדיין תיראה בכושר שרירי פעם שאיבדת שומן עודף.

להעריך את הכושר שלך עם מדידות אחרות

המספר על הסולם הוא לא רק תובנה על הבריאות שלך. ככל שתצבור שריר, סביר להניח שתבחין בהבדלים גדולים באופן שבו אתה נראה ומרגיש, גם אם הסולם לא זז. למדוד את ההתקדמות שלך על ידי שופט איך הבגדים שלך בכושר, או כמה אינץ ‘לך לשפוך מן המותניים שלך או הגוף התחתון. לדוגמה, שינוי הרכב הגוף שלך כדי להקטין את גודל המותניים שלך יכול להיות שאתה עשה השפעה גדולה על הבריאות שלך, שכן גודל המותניים גדול מ 35 או 40 אינץ ‘עבור נשים וגברים, בהתאמה, מסמן סיכון גבוה יותר של השמנת יתר מחלות. אתה יכול גם להגביר את המוטיבציה שלך על ידי התמקדות מטרות כושר ממוקד. התמקדות אם אתה יכול לקפוץ גבוה יותר, לרוץ קילומטר מהיר או סקוואט משקל כבד יותר יכול לשמור על תחושה של אנרגיה במכון הכושר, גם אם המשקל שלך לא משתנה.