איך להיפטר שדיים saggy עבור נער

השדיים באים בכל הצורות והגדלים. סוג השדיים שאנחנו רואים במגזיני האופנה ובטלוויזיה הם לא היחידים. בני נוער מסוימים, ובמיוחד בני נוער ששדם גדל במהירות, הם גדולים או המשתתפים בפעילות גופנית נמרצת, עלולים לחוות רפיון. יש כמה דברים שאתה יכול כדי למנוע יותר sagging ולתקן כמה sagging הנוכחי שלך, אבל יש לזכור כי הצורה השד שלך בריא בסדר רק ככה זה.

תמיכה השדיים שלך על ידי לובש חזייה שמתאים כראוי. תמיד ללבוש חזייה במהלך פעילות גופנית. קבל מצויד בחנות כלבו כדי לוודא שאתה קונה את החזייה בגודל הנכון. תנועות כמו תרגיל אינטנסיבי יכול למתוח את הרצועות להחזיק את השדיים שלך למעלה.

בנה את שרירי החזה שלך על ידי ביצוע שכיבות סמיכה ותרגילי חזה אחרים. כאשר אתה מגדיל את שרירי החזה שלך, הם דוחפים את רקמת השד שלך קדימה, אשר יכול לגרום לזה להיראות מלא יותר הרים.

לאכול מזונות בריאים כמו פירות, ירקות, דגנים מלאים חלבונים רזים. מזונות אלה נותנים לגוף שלך את החומרים המזינים שהוא צריך לגדול כראוי לפתח בריא, המשרד ואת העור השרירים. לאכול גם את המאכלים האהובים עליך, כמו פיצה וצ’יפס, אבל לאכול אותם מדי פעם במקום בכל ארוחה.

תרגיל כדי לשמור על משקל בריא. אל תתמקד להיות רזה, להתמקד בבריאות. השדיים מורכבים בעיקר משומן, ואם הם גדלים בגדול, במהירות, הם יכולים לשקוע ולרדת. נסו להגיע 30 עד 60 דקות של תרגיל כל יום על ידי עושה משהו מהנה כמו ספורט, ריקוד או טיולים.

תן לגוף שלך זמן לגדול לתוך צורת הבוגר שלה. שדיים בני נוער לעבור בשלבים מרובים של פיתוח. במהלך תקופה זו, צורת השד שלך משתנה באופן דרמטי. אתה עלול למצוא שד אחד גדל מהר יותר מאשר אחרת או כי השדיים שלך לא נראה שיש צורה מלאה, על פי הוועדה על בריאות המתבגר. מאפיינים אלה יכולים להשתנות כאשר הגוף שלך משתנה.