אופני התרגיל שלי משמיע רעש

אופני כושר, הזמינים מכמה יצרני ציוד כושר, יש חלקים דומים, אך עשויים להיות שונים באופן שבו הם מופעל, או על ידי מגנטי, אוויר, גלגל לטוס או התנגדות המתח. מנגנוני התנגדות אלה יכולים להשפיע על כמות הרעש של אופני התרגיל שלכם. גורמים אחרים, כגון שימוש לא נכון או בעיות מכניות, עשויים להשפיע גם על רעש.

מַשְׁמָעוּת

המדריך של בעל האופניים שלך עשוי לאפיין מספר בעיות רעש שייתכן שתיתקל בהן בעת ​​שימוש באופני התרגיל. פתור בעיות אלה בעצמך תחילה, אם ניתן, כדי לחסוך בהוצאות של חלקי או שירות תיקון לפני שתתקשר למחלקת שירות הלקוחות של היצרן.

גורם ל

שימוש לא נכון גורם לרעש האופניים המימוש כולל את פני השטח שבהם האופניים ממוקמים ורוכבים על האופניים בצורה לא נכונה. גורמים מכניים כוללים מסבים שחוקים וחגורות או חגורות רפוי וחלקים אחרים. רעש אופני כושר מסוימים במהלך הפעולה הוא נורמלי, החיכוך של החלקים מתחכך יוצר כמות מסוימת של רעש. אופני ההתנגדות המגנטיים הם שקטים יותר מהאוויר, טס הגלגל או כיוון התנגדות האופניים. הרעש שאתה שומע כאשר אתה שומע את אופני התרגיל בפעולה באולם תצוגה עשוי להיות שונה ממה שהוא נשמע בבית שלך, יש פחות רעש רקע בבית שלך וגורמים שונים אחרים, כגון משטח הרצפה שלך.

פתרונות

כדי למנוע רעש אופני כושר גופני משימוש לא נאות, הניחו את האופניים על משטח שטיח או מניחים מחצלת מתחתיו. לא להישען כאשר אתה משתמש באופניים, לשבת ישר. כדי לענות על הרעש מכני גורם, לבדוק ולהחליף מיסבים וחגורות, במידת הצורך. לפני כל שימוש, לבדוק אם חלקים רופפים להדק, במידת הצורך.

אַזהָרָה

כדי להגן על אופני הכושר ולמנוע את ביטול האחריות מפני שימוש לרעה או שימוש לא נכון, יש להרחיק את האופניים בתוך הבית הרחק מטמפרטורות גבוהות או נמוכות, לחות ואבק. אין להשתמש באופניים אם אתה חורג מגבול המשקל – בדרך כלל בסביבות 250 עד 350 ק”ג. השתמש באופני התרגיל רק כמפורט במדריך למשתמש.

עזרה נוספת

אם אינך מצליח לפתור את הבעיה או לפתור אותה בעצמך, פנה למחלקת שירות הלקוחות של היצרן. מצא את המספר שלה בחזית המדריך למשתמש או באינטרנט. לפני השיחה, אתר את המספר הסידורי על מסגרת האופניים. ספק את המספר הסידורי לנציג מחלקת שירות הלקוחות לקבלת שירות מהיר יותר.