איך להשיג את מראה רזה, קרוע

גילוף החוצה גוף רזה מסותת לוקח משמעת ומסירות. איך את נראית רזה, ripped דורש להקטין את אחוז השומן בגוף, תוך שמירה על מסת שרירי רזה. תוכנית כוח אינטנסיבי כוח הוא המפתח כשזה מגיע לאובדן שומן, כי שריר מגביר את חילוף החומרים. שילוב של תוכנית אימון מיוחדת עם חלבון גבוה, דיאטה דלת שומן ייתן לגוף שלך מראה חזק, רזה.

לעסוק אימון גוף מלא אימון ארבעה ימים בשבוע. בצע לחץ על רגל, בשורה היושבת מאחור, לחץ החזה בארבל, תלתלים פטיש עבור שרירי זרוע, שרירי התלתלים triceps, לשבת קופצים על ABS ועל כתף תקורה. האם טיפות קובע עבור כל תרגיל. בצע סדרה אחת של 25 חזרות, קבוצה אחת של 15 חזרות, קבוצה אחת של 10 חזרות וסט אחד של שמונה חזרות. הגדל את המשקל עבור כל תרגיל כפי שאתה להקטין את החזרות. הרם עם משקל כבד ולכן כל קבוצה קשה להשלים.

בצע מרווחי לב וכלי דם שלושה ימים בשבוע לשרוף שומן מאוחסן. ספרינט על מכונת אליפטי ב התנגדות נמוכה במשך 30 שניות לדאות בקצב איטי במשך דקה אחת או לרוץ על ההליכון למשך 30 שניות וללכת במשך דקה אחת.

צורכים דיאטה דלת שומן גבוהה בחלבון לסייע בשחזור שריר ופיתוח, אשר מעודד אובדן שומן. לאכול בשר רזה, דגים, ביצים, עוף ללא עור, קטניות, סויה, דגנים מלאים, ירקות, פירות ושומנים בריאים כמו זרעים, אגוזים, אבוקדו ושמן זית. יש מנה של חלבון רזה ופחמימות מורכבות בכל ארוחה. לדוגמה, לאכול 4 גרם של עוף אפוי, חצי כוס פסטה מחיטה מלאה 1 תרד כוס.

תתרחק מזונות מעובדים שנראים נוח אבל באמת לחבל המאמצים שלך אובדן שומן. הימנע ארוחות מתובל מראש, מזון משומר וארוחות קפואים כי הם גבוהים נתרן, שומן חומרים משמרים כימיים.