לא לחם ותפוחי אדמה דיאטה

לחם ותפוחי אדמה אינם בהכרח לא בריאים, אבל אתה יכול לבחור להוציא אותם מהתפריט שלך או לאכול אותם בכמויות קטנות אם אתה חולה סוכרת כדי לעזור למנוע קוצים בדם. דיאטה דלת פחמימות נמוכה כגון דיאטה אטקינס לכלול לחם תפוחי אדמה כי הם גבוהים בפחמימות. קלוריות הם בסופו של דבר הגורם החשוב ביותר לירידה במשקל, עם זאת, אז אתה עדיין יכול לרדת במשקל מבלי להימנע מלח ותפוחי אדמה, כל עוד אתה סופר את הקלוריות שלך ליצור גירעון קלורי.

פחמימות לחם ותפוחי אדמה

אם אתה חולה סוכרת, ספק שירותי בריאות יכול לעבוד איתך כדי לקבוע את הכמות הנכונה של carbs אתה צריך לאכול ליום בהתבסס על הרכב הגוף שלך ואת רמת הפעילות. אם אתה מנסה להגביל את צריכת carb שלך, ייתכן שיהיה עליך לאכול לחם ותפוחי אדמה בכמויות קטנות, או שאתה יכול לבחור להימנע מהם לחלוטין. רק פרוסת לחם אחת נותנת לך כ -50 גרם פחמימות, ואגודת הסוכרת האמריקאית ממליצה לא לאכול יותר מ -45 עד 60 גרם פחמימות בארוחה אחת, אלא אם כן הכוונה אחרת של הרופא שלך.

אינדקס גליקמי

המדד הגליקמי הוא קנה מידה המציין כמה מהר מזון מעלה את רמות הגלוקוז. תפוחי אדמה ולחם לבן הם גבוהים על האינדקס הגליקמי, כלומר אם אתה חולה סוכרת אתה צריך להגביל את צריכת אותם ולשלב אותם עם מזונות בעלי GI נמוך כדי לאזן אותם. לחם מחיטה מלאה מחיטה מלאה ולחם פומפרניקל הם למעשה נמוכים במדד הגליקמי, ולכן אין צורך לחסל את הלחם לחלוטין כחולה סוכרת.

קלוריות לחם ותפוחי אדמה

אם אתה רוצה לרדת במשקל, אתה צריך לשרוף יותר קלוריות ממה שאתם צורכים. זה לא אומר שאתה לא יכול לאכול לחם ותפוחי אדמה, כל עוד אתה סופר את הקלוריות שלך. לא כולל אלה מן הדיאטה שלך והחלפתם עם קלוריות נמוך יותר אפשרויות יכול לעזור לך ליצור גירעון קלוריות, עם זאת. לחם לבן וחיטה מכילים כ 75 קלוריות לכל פרוסה. תפוח אדמה אפוי רגיל עם העור מכיל כ 160 קלוריות. בסופו של דבר, קלוריות משנה יותר מאשר carbs כאשר מדובר דיאטה לירידה במשקל.

דל פחמימות, דיאטות עתירי חלבונים

מחקר שפורסם ב “סוכרת” בשנת 2009 מצא כי דיאטה דלת פחמימות לא עוזרים לך לרדת במשקל יותר מאשר דיאטה דלת שומן. במחקר שפורסם בשנת 2010 ב “New England Journal of Medicine”, מדענים מצאו כי דיאטות עתירי חלבון / דל פחמימות הן היעילות ביותר לירידה במשקל בהשוואה לחלבון נמוך / דל פחמימות, פחמימות ודיאטות עתירי חלבון / פחמימות גבוהות. המדענים הציעו שהסיבה לכך היא שמזונות עשירים בחלבונים מרוצים יותר ממזונות עשירים בפחמימות, מה שגורם לכם לקחת פחות קלוריות.

מצא מתכונים דל פחמימות המשתמשות כרובית כתחליף לתפוחי אדמה ולחם. בעזרת מעבד מזון אפשר למזג פלוראט כרובית עם שמנת או חמאה, עשבי תיבול ומלח, להכנת “פירה”. אם מתכון דורש תפוחי אדמה, אתה יכול להחליף אותם עם ירקות שורש אחרים, כגון גזר או סלק. אם אתה פשוט צריך פרוסות לחם עבור כריך, לנסות לעשות לעטוף עם עלים ירוקים כמו חסה או ירקות ירוקים במקום.

החלפת מזון