כוח 90 נגד כוח 90 סדרת הורים

סלבריטאים מאמן טוני הורטון יצר את כוח 90 תוכניות לקחת אותך מ רמת הכושר הנוכחי שלך לשלב הבא. אם יש לך ניסיון קטן מאוד לעבוד, כוח 90 מספק הבסיס להתחיל לאבד משקל ופיסול הגוף שלך. כוח 90 יחידת סדרה מספק שגרות חדשות עבור כוח 90 המאפשרים לך להתאים את לוח הזמנים החדש ולהמשיך לפתח מן הבסיס שלך.

כוח 90

כמו להגדיר את הראשון של טוני Horton של P90 התוכנית, כוח 90 מתחיל לקחת אותך דרך מעגל פיסול כי הידוק השרירים שלך באמצעות התנגדות. לאחר יומיים של מעגל פיסול עם “מעגל פיסול 1-2”, אתה עובר יומיים של אימון אירובי עם “זיעה Cardio 1-2” כדי להתחיל שריפת השומן את השרירים שלך. בסופו של לוח הזמנים השבועי שלך כולל אימון בטן הפגישה מהירה פיצוץ השומן. זה שש תוכניות שנמשכו בסך הכל 155 דקות. רוב האנשים רואים תוצאות על שלושה שבועות לתוך התוכנית. אחרים מוצאים כי הם לא רואים כלום עד סוף 90 הימים הראשונים.

90 יחידת כוח הורים

אם אתה רוצה משהו רק קצת יותר אינטנסיבי, כוח 90 יחידת סדרה מספק שש שגרות חדשות, שנמשך 285 דקות בסך הכל, כדי לשלב את לוח הזמנים 90 כוח. אתה מוסיף עוד אירובי עם “Cardio Cardio” להמשיך שריפת שומן, שגרת plyometrics בשם “רגליים Plyo” המתמקד הרגליים שלך, ועוד כמה פיסול workouts לקחת אותך לשלב הבא. רוב האנשים מדווחים על ירידה גבוהה בשומן הגוף, כמו גם כמה סנטימטרים מעל רוחב הגוף כולו שלהם בסיום כוח 90 עם סדרה מאסטר.

דיפרנס

הווריאציות העיקריות על שתי התוכניות כוללות את אורך השגרה, את עוצמת התרגיל ואת ההתמקדות בקבוצות שרירים שונות. אתה צריך לזכור כי טוני הורטון יצר את כוח 90 יחידת סדרה כדי להגדיל את כוח 90, אז את יחידת סדרה מספק יותר מאתגר workouts עבור רוב האנשים. כוח 90 מספק שגרות קצרות בגלל הרמה הנמוכה של כושר הנדרש. כוח 90 מאסטר סדרה גם מתמקדת בבניית השרירים מרמת כושר גבוהה יותר.

הֶמְשֵׁך

לאחר כוח 90 ו 90 כוח יחידת סדרה, אתה עשוי למצוא את זה קשה להמשיך לשפר, כמו שגרות לא יכול לספק את האתגרים שאתה צריך לגדול. טוני הורטון יצר שתי קבוצות נוספות בתוכנית שלו המספקות אימונים אינטנסיביים יותר שנמשכים כמעט פי שניים ומתמקדים בפיסול הרבה יותר. Power 90 Extreme ותוספתה, Power 90 Extreme Plus, מספקים שתי רמות נוספות של צמיחה אישית ואתגרים.

אַזהָרָה

אימון של טוני הורטון יש פוטנציאל לפסל את הגוף לתוך התמונה של כושר. כל אחד מגיב אחרת לאימונים, ואתה צריך להתייעץ עם הרופא שלך לפני שוקל כל אימון ספציפי. אם הרופא ממליץ לך לא לנסות אימון אינטנסיביות גבוהה יותר, אתה עלול למצוא כמה אימון השפעה נמוכה יותר כדי להתאים למגבלות שלך.