הוא מיץ חמוציות טוב לאקנה?

שינוי הדיאטה שלך עשוי לעזור לך להיפטר אלה פצעונים ציסטות קצת יותר מהר. הדיאטה המערבית, המקדמת דלקת בגוף, משבשת פעילות הורמונלית בגוף, אשר יכול להחמיר אקנה אצל אנשים מסוימים. חומרים מזינים במיץ אוכמניות עשוי לעזור להילחם את ההשפעות של דיאטה מערבית ולשפר אקנה. עם זאת, מחקר נוסף נדרש כדי לאשר את היתרון של מיץ חמוציות עבור אקנה.

חמוציות דלקת קרבות

דלקת היא שחקן מפתח אקנה, במיוחד אקנה פיברוזיס. ככל שהדלקת חודרת לפצעון, כך היא תהיה גרועה יותר. חמוציות ומיץ אוכמניות מכילות פיטוכימיקלים בעלי תכונות אנטי דלקתיות חזקות, המסייעות לעכב חומרים דלקתיים כגון cyclooxygenases, כך עולה ממחקר שפורסם ב – Journal of Nutrition בינואר 2007.

חמוציות של ויטמין C פקטור

מיץ חמוציות עשיר בחומצה אסקורבית, הידוע יותר בשם ויטמין C. זה מזין הוא נוגד חמצון מרכזי, אשר מסייע להילחם רדיקלים חופשיים שיכולים להגביר את הדלקת בגוף. ויטמין C הוא גם חיוני לייצור קולגן ועוזר לתקן את העור. על פי משרד תוספי התזונה, כמות היומי המומלצת של ויטמין C עבור נשים בוגרים ובני נוער היא 75 מ”ג, עבור גברים בוגרים, זה 90 מ”ג, עבור נערות, זה 65 מ”ג. מיץ חמוציות אחרים ויטמין C מזונות עשירים יכול לעזור לך לענות על הכנסה זו.

סכום יומי

בני נוער ומבוגרים צריכים להגביל את צריכת מיץ 100 אחוז – מכל מגוון – עד 8 עד 12 אונקיות ביום, ממליץ על בית החולים לילדים של פילדלפיה. עדיף לשתות מיץ חמוציות טהור, לא ממותק מאשר מיץ חמוציות ממותק או קוקטייל אוכמניות, במיוחד אם יש לך סוכרת או תסמונת מטבולית. אם אתה לא יכול למצוא מיץ חמוציות ללא תוספת סוכר בסופרמרקט שלך, לעשות את זה בבית באמצעות חמוציות גולמי, מיובש או קפוא.

אמצעי זהירות

מיץ חמוציות הוא בטוח בדרך כלל לצרוך, גם אם אתה בהריון. עם זאת, בשל חומציות גבוהה של מיץ חמוציות, אתה צריך לשתות אותו דרך קש כדי להפחית את שחיקת חומצה של השיניים. כמו כן, מזונות חומציים יכולים לגרום, או להחמיר, בעיות במערכת העיכול או שלשולים. אם יש לך אבנים בכליות, או נמצאים בסיכון לפתח אבנים בכליות, לא שותה מיץ חמוציות מאז משקה זה הוא גבוה oxalates. להתייעץ עם הרופא הראשון.