הוא חומץ אישור לנשים בהריון?

אכילה כאשר אתה בהריון יכול להיות כרוך דאגה ופחד, שכן מזונות מסוימים הם מחוץ לתחום, ועוד מזונות רבים קיימים איפשהו באזור האפור בין הסכנה לביטחון מוחלט. היה סמוך ובטוח כי חומץ בטוח לצרוך במהלך ההריון. בנוסף, תוכלו למצוא אותו גם שימושי עבור ניקוי מטלות, כי אתה רוצה להגביל את החשיפה שלך למוצרי ניקוי מסחרי.

בטוח לצרוך

חומץ אינו מופיע ברשימת הריון של האגודה האמריקאית להריון כדי להימנע. התזה של חומץ על סלט או מתכון הכולל חומץ הן דרכים בטוח לצרוך את המוצר ולא ישים את ההריון בסכנה. למעשה, נשים רבות שותות שיקוי חומץ כדי לעזור להקל על מחלת בוקר, על פי סטייסי רוזנברג, מחבר “הריון טבעי, תינוק טבעי”. נשים אלה ספוגות עצמות אורגניות – מבושלות, כמובן – בחומץ תפוחים, המשחרר סידן לתוך הנוזל. כמות קטנה של הפתרון שהתקבל עשוי לעזור להקל על בחילות בוקר, כמו גם לספק את התינוק שטרם נולדו עם תוספת של סידן.

סכנות משויכות

יש לזכור כי מזונות רבים שעשויים להכיל חומץ הם מחוץ לתחום במהלך ההריון. ה- APA מזהיר מפני אכילת ירקות רחוצים: אל תשתמש בחומץ כדי להתלבש ירקות טריים שלא נשטפו. בעוד החומץ עצמו אינו מהווה סכנה, הירקות הלא רחוצים יכולים להיות מזוהמים עם טוקסופלסמה גונדי, טפיל שיכול לגרום לטוקסופלזמוזיס. טוקסופלזמוזיס יכול לגרום למשלוח מוקדם ולמשקל לידה נמוך, כמו גם לתנאים חמורים יותר, כגון התקפים אצל תינוקות ופיגור שכלי, על פי ה- APA. אין לאכול דגים או דגים לא מבושלים או לא מבושלים, כמו צדפות, עם רטבים חומץ או. שוב, חומץ אינו מסוכן, אבל undercooked או פירות ים גלם עלול לגרום לבעיות.

צרבת צרות

למרות חומצה בטוחה, חומץ חומצה, מה שאומר שזה עלול לגרום צרבת, על פי מרגריט Patten, O.B.E, וג ‘אנט Ewin, Ph.D., מחברים של “ספר בישול בריא גוט”. צרבת היא ככל הנראה במהלך ההריון, כי כמות מוגברת של פרוגסטרון בגוף שלך גורם שסתום שמונע חומצות קיבה מלהגיע הוושט שלך להירגע, מה שמעלה את הסיכון של צרבת, על פי APA. הימנעות מזון חומצי היא אחת הדרכים לצמצם את הסיכויים כי תוכל לפתח מצב זה לא נוח. אם אתם אוכלים חומץ וחווים צרבת, נסו לשתות כוס או חלב או מנה של יוגורט, שתיהן יכולות להקל על תחושת הצריבה, אומר ה- APA.

ניקוי הוא בסדר, גם

למרות שרוב הניקיון המסחריים בטוחים לשימוש במהלך ההריון, זה חל רק אם אתה מנקה באזור מאוורר היטב שבו אתה לא תהיה שאיפה אדי חזק אם אתה לובש כפפות מגן, מציין APA. חומץ הוא מוצר ניקוי טבעי והוא יכול לשמור על המראות שלך, חלונות ורצפות סניטריים נוצצים. שים חומץ לבן בתוך בקבוק תרסיס ולהשתמש בו כדי לנגב את המראות והחלונות. או לשלב חומץ לבן עם מים חמים ולהשתמש בתערובת כדי לנגב את הרצפות שלך. אם אתה חושש חומרי ניקוי מסחרי, לדבר עם הרופא שלך כדי להקל על הפחדים שלך או לעבור חומץ עד שאתה מספק.