האם יש טיולון ריצה כפול שמתאים דרך הדלתות?

פעמיים ריצה עגלות יכול להיות יותר חופש עבור הורה שרוצה הראש בחוץ עם שני ילדים נגרר. ג’וגינג עגלות תכונה מסגרות חזקות צמיגים מחוספס עשה לגלגל בצורה חלקה על פני השטח קשה או לא אחיד. טיולון ריצה קומפקטי הוא בחירה מצוינת עבור הורה שרוצה ללכת באותה קלות דרך הדלת בשוק המקומי כפי שהוא או היא עושה לאורך שביל הטבע בפארק.

רוֹחַב

כאשר קניות עבור טיולון ריצה כפולה, זכור איפה אתה הולך בעיקר להשתמש בעגלה. קומפקטית טיולון ריצה יהיה יותר מתאים לצרכים שלך אם אתה עושה כל טיול בתוך הבית. רוחב סטנדרטי עבור הדלת החיצונית בארצות הברית הוא 36 אינץ ‘, ואת רוחב הדלת הפנימי יכול למדוד בין 28 ל 36 אינץ’. מדידת העגלה שלך לפני שאתה קונה את זה תבטיח כי תוכל לעבור את הדלתות ביותר חנויות, משרדים ומקומות אחרים בקלות.

מודלים מומלצים

למרות דגמי טרקטורונים חדשים חדשים מתווספים לשוק מדי שנה, כמה דגמים צרים מספיק כדי להתאים דרך רוב הפתחים. הטייק טק X3 ספורט עגלה כפולה הוא 30 אינץ ‘רחב והוא מתאים ריצה קלה. כדי לרוץ עם 30 אינץ ‘רחב BOB המהפכה SE Duallie, פשוט לשים את העגלה במצב קבוע גלגל. ההר באגי פלוס אחד הוא רק 25 ס”מ רחב כאשר פתוח, וכולל עיצוב ב- line מתאים לתינוקות, פעוטות וגנים.

מתחיל לצאת

האקדמיה האמריקנית לרפואת ילדים ממליצה להמתין עד שהתינוק שלך לפחות בן 6 חודשים לפני שיניח אותו בטיולון ריצה. הוא צריך להיות מסוגל לפרנס את ראשו ולהתיישב לבדו. ילדים מתחת לגיל 6 חודשים יכולים לרכוב בעגלה ריצה אם זה כולל רתמה מאובטחת או אפשרויות מיקום במיוחד עבור תינוקות קטנים. כדי לתת לתינוק שלך נסיעה נוחה יותר בזמן שאתה ריצה, לספק תמיכה בצוואר, להטות את המושב ואת המקל כדי משטחים חלקים. תינוקות מעל שנה יכולים להתמודד טוב יותר עם מסלולים מהמורות ומשטחים לא אחידים.

שיקולים אחרים

רוב עגלות כפול יכול לטפל עד 100 פאונד, כולל שני ילדים, אביזרים לעגלה ופריטים אחרים כמו חיתולים וחטיפים. עבור נסיעה חלקה, מומלץ לחלק את המשקל באופן שווה בעגלה. גלגלים קשיחים, רחבים, ומסגרת מתכת קלה וקלה, מציעים את הבסיס הבטוח ביותר לעגלת ג’וגינג כפולה. תכונות בטיחות אחרות צריכות לכלול יד או רגל בלם, חמש נקודות בטיחות רתמות רצועת היד כדי לשמור על העגלה להתגלגל משם. הורים צריכים לאבטח את כל הרצועות ולבדוק את הבלמים לפני היציאה עם הילדים בעגלה. כמו כן הקפד לנפח את הצמיגים לרמות המפורטות במדריך למשתמש או על הצמיגים עצמם.