איך לנסות את האולימפיאדה

המתחרים במשחקים האולימפיים הוא חלום של אתלטים רבים, חובבים ומקצועיים כאחד. התהליך שבו אתה מתחרה על מקום באולימפיאדה משתנה במקצת בהתאם לספורט שלך, אבל עקרונות כלליים מסוימים חלים על רוב הספורט.

שלבים מוקדמים

המסע לקראת הפיכתו של ספורטאי אולימפי מתחיל כאשר אתה פשוט לבחור ספורט להירשם תחת הדרכה של מאמן מוסמך. כאשר המאמן שלך מרגיש שאתה מוכן, תתחיל להתחרות באירועים מקומיים, אם אתה מצליח אלה, תוכלו לעבוד בדרך שלך עד תחרויות המדינה, האזורי והארצי. השגת רמה גבוהה של הצלחה בתהליך זה מרוויח לך את ההזדמנות לנסות את המקום באולימפיאדה.

מועצת המנהלים הארצית

לכל ספורט יש לוח לאומי משלו, או NGB. מועצת המנהלים הארצית אחראית לבחירת מי מקבל הזדמנות להיות חלק נבחרת אולימפית, וכל NGB יש קריטריונים שונים, כי אתה חייב לפגוש אם אתה רוצה להיחשב על נקודה בקבוצה. אלה המתחרים בספורט יחיד, כגון התעמלות, טניס או מסלול ושדה, עשויים להיות מסוגלים להתחרות על מקום על פי הדירוג הלאומי שלהם. ספורטאים בספורט קבוצתי נבחרים בדרך כלל על ידי כיתת אימון לאומית המבוססת על המוניטין והדירוגים שלהם. יש גם כמה קבוצות ספורט שיש להם אולימפיאדת. אתר האינטרנט של NGB הספציפי שלך יקבל מידע זה עבורך.

מחנה האימונים האולימפי

אם NGB שלך מאמין שאתה תהיה הנכס בעל ערך לקבוצה האולימפית, אתה תהיה מוזמן להשתתף במחנה האולימפי הרשמי אימון הקבוצה. זה המקום שבו הספורטאים מוערכים ומדורגים. אם תסיים באחד מחמשת המקומות הראשונים עבור הספורט שלך, יש לך סיכוי טוב להיות נבחר להצטרף לצוות – אבל שוב, סטנדרטים אלה יכולים להשתנות ספורט לספורט.

בחירות סופיות

לאחר השלמת מחנה האימונים, הגורל שלך הוא אז בידיו של המאמן הספורט האולימפי שלך. המאמן האולימפי יש את הסיום האחרון שבו ספורטאים ייצגו את ארצות הברית במשחקים האולימפיים הבא.