איך ללמד את המתחרים

כדורעף Fastpitch הוא משחק הנשלט על ידי התנדנדות. זורק יכול לזרוק את הכדור במהירויות של עד 70 קמ”ש והם יכולים גם לזרוק טיפות, risers, curves ו changeups. כדור מהיר שמגיע 70 קמ”ש נזרק ממרחק של 46 מטר מתאים בייסבול נזרק ב יותר מ 90 קמ”ש. כדי להכות במהירות גבוהה עם המגרש שלך, אתה תזרוק את הכדור עם טחנת תנועה.

לתפוס את כדור הסוכר עם האגודל שלך על גבי הכדור הולך על פני התפרים. האצבע, האצבע האצבעית והאצבע צריך להיות בצד השני של הכדור, עם האמה באמצע ישירות מתחת האגודל. שטח את הכדור על קצות האצבעות שלך כך הכדור לא מקבל עמוק ביד שלך.

לעמוד עם רגל ימין שלך על גומי התנדנדות ואת רגל שמאל שלך על 12 עד 18 ס”מ מלפנים אם אתה מגיש ימני. לעשות את ההפך אם אתה שמאלי. התחל עם המשקל שלך בעיקר על הרגל האחורית. כאשר אתה מתחיל את המגרש, להעביר את המשקל מ הרגל שלך בחזרה את הרגל הקדמית.

תביא את הזרוע התנופה שלך בחזרה לגובה הכתפיים. כאשר אתה מתחיל את ההצעה קדימה עם היד שלך, להביא את היד כפפה למטה, כך שתוכל לקבל מינוף נוסף כמו שאתה לזרוק את הכדור. להתרכז על כובע של לוכד כפי שאתה להתכונן לשחרר את הכדור.

צעד עם רגל שמאל שלך ישירות לכיוון הצלחת. אתה לא יכול לקחת צעד הנדנדה לאחור או צעד שמאלה או ימינה כאשר אתה שולח טחנת רוח. אתה חייב לצעוד ישר קדימה. שחרר את הכדור כאשר הוא מגיע לרמה הירך כפי שאתה בא קדימה עם הצעד שלך על הצלחת.

הצמד את פרק כף היד קדימה תוך כדי לשחרר את הכדור. אתה לא רק נותן את הכדור לעזוב את היד שלך, אתה מצלם את היד כדי להשיג מהירות נוספת המומנטום. המשך להזיז את הזרוע התנופה קדימה עד שעשית מהפכה אחת מלאה. זה ייתן לך מהירות מקסימלית על המגרש הרוחני שלך.