איך להאכיל תינוק gerber דגנים

גם אם התינוק עדיין מסתמך בכבדות על הנוסחה, יש מקום לניסוי מזון. תינוקות יכולים להתחיל לאכול מזון רך או טהור בין 4 ל 6 חודשים של גיל יכול להתמחות מזונות מוצקים יותר, כמו גרבר Pere דגנים, על ידי סביב 8-12 חודשים. אם התינוק שלך מראה את הסימנים שהוא מוכן מזונות אצבע כמו נפיחות דגנים, להתחיל אותו לאט. הצורות החדשות, המרקמים והניסיון של האכלה עצמית יעזרו לו לפתח מיומנויות חדשות בזמן שיש לו טיפול טעים.

להעריך את המוכנות של התינוק שלך עבור מזון מוצק. תינוק צריך להיות בין 8 ל -12 חודשים של גיל לפני שאתה נותן לה אוכל אצבע, על פי KidsHealth. היא היתה צריכה לפתח מספיק מיומנות מוטורית עדינה כדי לאסוף את האוכל ולהאכיל אותו לעצמה.

להאכיל את התינוק גרבר נפוח גרבר המיועד לגיל שלו ופיתוח. בדוק את הדגנים בפה שלך כדי לוודא שהוא נמס כאשר מעורבב עם הרוק שלך ולא דורשים כי אתה ללעוס אותו. זה עוזר להבטיח שהתינוק לא יחנק.

מניחים את התינוק על כיסא גבוה או מושב בטיחות כדי למנוע חנק ולחזק היכן אתה מעדיף את התינוק לאכול.

הצע את התינוק רק כמה חתיכות של דגנים עלים בכל פעם לפקח על התגובה שלה ואת היכולת לטחון ולעבד את הדגנים עם הלשון שלה, השיניים והחניכיים. לעולם אל תניחי דגנים על התינוק בזמן שלא יפקח, במיוחד אם בפעם הראשונה שלו.

תן לתינוק להאכיל את עצמו ולהציע עזרה לאורך הדרך, אבל להתנגד לדחף להאכיל אותו לו אם הוא מתקשה. בסופו של דבר הוא יתפוס. זה עוזר לטפח מיומנות מוטורית פיתוח ועצמאות.

להאכיל רק פעם ביום, כמו התינוק שלך צריך מגוון רחב של מזונות לשגשג. גרבר Pere דגנים לא יספק תזונה נאותה אם הוא מחליף מספר מנות של פירות, דגנים, ירקות או מוצרי חלב.