צרכים תזונתיים של שחיינים מתבגרים

חשבו על שבץ של שחיין: בעיטת הרגליים, משיכת הידיים והתיאום בין שתי התנועות עם הנשימה. האנרגיה כי דלקים כל שבץ מגיע בעיקר קלוריות שחיין מקבל מן המזון. בנוסף לתזונה שהם זקוקים לה לאימונים, לשחיינים מתבגרים יש צריכת אנרגיה גבוהה יותר וחומרים מזינים מאשר שחיינים מבוגרים יותר. המתבגרים עדיין גדלים, והצמיחה דורשת תזונה נכונה וקלוריות נוספות.

דרישות קלוריות

בנות פעוטות בגילאי 9-13 דורשות כ -1,800 ל -2,200 קלוריות ליום, בעוד שבנים פעילים באותה קבוצת גיל דורשים כ -2,000 ל -2,600 קלוריות ליום, על פי “הנחיות התזונה לאמריקנים 2010.” נערות פעילות בגילאי 14 עד 18 דורשות כ -2,400 קלוריות, ואילו עמיתיהן הגברים דורשות 2,800 עד 3,200 קלוריות ביום, מתבגרים ששוחים מדי יום במשך שעה או שתיים בפועל דורשים יותר קלוריות מאשר מתבגרים פעילים. תרגול של שעתיים מוסיף כ – 1,200 קלוריות לשחיינים דרישות תזונתיים, אומר דיאטנית רשום טירת ג ‘יל ב USASwimming.org.

דרישות Macronutrient

שלושה macronutrients – פחמימות, חלבון ושומן – לספק קלוריות. ה- USDA ממליץ כי 10 עד 30% מהקלוריות מגיעות מחלבון, 25% -35% משומן ו -45% -65% מפחמימות. קאסל ממליץ לשחיינים מתבגרים לאכול שלוש ארוחות מאוזנת לפחות שתי חטיפים בכל יום כדי לענות על הצרכים התזונתיים שלהם.

אכילה לדלק

במהלך האימון הגוף משתמש בפחמימות ובשומן כמקור הדלק העיקרי שלו, וחוסך חלבון לשימוש כאשר פחמימות ושומן קלוריות אינן זמינות, דבר שיכול להתרחש כאשר שחיין אינו עונה על הצרכים הקלוריים היומיים. השחיין המתבגר צריך לשלב פחמימות ושומן לתוך כל ארוחה כדי לספק לגוף את הדלק הנכון עבור אימון הן וצמיחה.

ארוחה מאוזנת

ארוחה מאוזנת כוללת שילוב של מזונות הבאים: דגנים מלאים, חלבון, מוצרי חלב, שומנים בריאים ללב, פירות וירקות. הטירה דוחקת שחיינים מתבגרים להישאר מכוון לרעב הרעב הפנימי, כך שהם אוכלים כאשר הם רעבים, וכדי להימנע מתאמן על בטן ריקה.

תופעות לוואי מתרחשות כאשר מתבגרים לא לענות על הצרכים התזונתיים שלהם. טירת אומר כי כאשר הצרכים התזונתיים אינם נפגשים, ילדים לחוות עייפות וחסרים את היכולת לבנות שריר להתאושש ביעילות מן האימון. בגלל שהגוף אינו מקבל את הדלק שהוא זקוק לו בתקופה זו של צמיחה, תזונה לקויה מובילה להאטה בהתפתחות הפיזית וחוסר כללי בביצועים הפיזיים.

השפעות של מחסור