הוא אוכל כבד עבור רמות כולסטרול?

אכילת כבד יעלה את רמות הכולסטרול שלך, לפחות באופן זמני, אבל הנקודה החשובה היא זו: אתה לא צריך את זה דחיפה. כולסטרול ממלא תפקידים חיוניים כגון הגוף שלך מייצר את כל מה שהוא צריך. בעוד הכולסטרול שאתם אוכלים יכול למלא משימות חיוניות במידת הצורך, הסכום שתקבל מהכבד עשוי לתרום כולסטרול הגוף שלך לא ישתמש. ההשפעה ארוכת הטווח של צריכת כולסטרול יותר מדי תלוי בבריאותו של כל אדם ומטבוליזם.

עוף כבד כבד מכילים יותר כולסטרול מאשר בשר בקר או בשר חזיר. כבד עוף יש את רוב, עם 479 מיליגרם של כולסטרול ב 3 גרם אונקיה, בעוד כבד עגל מכיל 434 מיליגרם. אם אתה בדרך כלל לאכול כבד בשר, תקבל 337 מיליגרם מ -3 גרם. כבד חזיר יש את הסכום הקטן ביותר, אבל זה עדיין גבוה בכולסטרול כי 3 גרם אונקיית המשרתים 302 מיליגרם.

אם אתם בריאים, איגוד הלב האמריקני ממליץ להגביל את הצריכה היומית הכוללת של כולסטרול ל -300 מיליגרם או פחות. עבור אנשים מאובחנים עם כולסטרול גבוה או מחלות לב וכלי דם, צריכת היומי מומלץ טיפות ל 200 מיליגרם או פחות. לא משנה איזה סוג של כבד אתם אוכלים, תוכלו לצרוך לפחות כולסטרול של כל היום אם אתם אוכלים 3 אונקיות. כאשר אתה להתמכר בכבד, לנסות לקזז את הכולסטרול הגבוה על ידי הגבלת כמות הכולסטרול שאתה מקבל ממזונות אחרים שאתם אוכלים באותו יום.

במשך כמה שעות לאחר שאתם אוכלים כבד, רמות השומנים בדם שלך נשארות גבוהות מהרגיל, עד שהשומנים מועברים לתאים או מסולקים מהגוף. עבור רוב האנשים, כולסטרול תזונתי יש השפעה קטנה על רמות ארוכות של כולסטרול בדם, מדווח הרווארד הספר לבריאות הציבור. עם זאת, תת קבוצה של אנשים רגישים יותר ואת רמות הכולסטרול בדם שלהם להגיב באופן משמעותי בתגובה לכמות שהם אוכלים. Hyper- מגיבים וכל אדם עם סוכרת סוג 2 או נטייה גנטית לכולסטרול גבוה יש להימנע מזון כולסטרול גבוה כגון כבד.

בניגוד לרמות הכולסטרול הגבוהות, לכבד יש כמות מתונה של שומן רווי וכולל. השומן הכולל של 3 גרם של טווחי כבד מ 3.7 גרם כבד חזיר ל 5.5 גרם כבד העוף. לשם השוואה, מזונות דלי שומן מכילים 3 גרם או פחות של השומן הכולל. כבד חזיר יש גם את הכמות הקטנה ביותר של שומן רווי – 1.2 גרם – בעוד כבד בשר יש ביותר, עם 2.5 גרם של שומן רווי. עשרים וחמישה עד 35 אחוזים מהקלוריות היומית הכוללת שלך צריכות לבוא משומנים, אבל צריכת השומן הרווי שלך צריכה להיות מוגבלת ל -7 אחוזים או פחות מהקלוריות שלך.

כולסטרול בכבד

צריכת כולסטרול מומלצת

השפעת על רמות הדם

שומנים רוויים ושומני טראנס