ערך תזונתי של ענבים נטולי זרעים

עסיסי, מתוק ועסיסי, ענבים ירוקים ללא זרע לספק שפע של תשוקה, אשר עשוי להיות הסיבה האמריקנים אוהבים אותם כל כך הרבה. בממוצע, האמריקאים אוכלים 8 קילו ענבים בשנה, על פי המכללה לחקלאות ומדעי החיים באוניברסיטת אריזונה. מבחינה תזונתיים, ענבים ירוקים מציעים מספר יתרונות בריאותיים, ולכן לשמור על אכילה.

עם 104 קלוריות לכל מנה 1 כוס, ענבים ירוקים להפוך חטיף קל קלוריות בריאה וטבעית. רוב האמריקאים אוכלים יותר מדי קלוריות, לפי משרד החקלאות האמריקני. 1 כוס הגשה של ענבים ירוקים ממלא אותך מספק רעב, אשר מסייע לשמור על הקלוריות הכוללת – ובסופו של דבר משקל – תחת שליטה.

ענבים מכילים חומר שנקרא רזברטרול, שהוא תרכובת טבעית המגינה על הפרי מפני לחץ סביבתי, זיהומים פטרייתיים וקרינה אולטרה סגולה. Resveratrol פועל גם כדי להגן על בריאות האדם. כמו נוגדי חמצון, הוא עשוי להגן על התאים מפני נזק חופשי הרדיקלי ולהפחית את הסיכון למחלות לב על ידי מניעת קרישי דם והפחתת דלקת. רזברטרול בענבים ירוקים נטולי זרעים עשוי גם למנוע את הצמיחה של תאים סרטניים.

פחמימות הן חלק חשוב של הדיאטה שלך. למעשה, תזונאים ממליצים כי 45 עד 60 אחוז קלוריות שלך מגיעים פחמימות. אבל רוב הפחמימות האלה צריך לבוא ממקורות בריאים המספקים סיבים ויטמינים ומינרלים חיוניים בנוסף פחמימות. ענבים ירוקים להתאים את הצעת החוק כמו פחמימה בריאה. מנה 1 כוס מכיל 27 גרם של פחמימות בריא 1.4 גרם של סיבים.

ענבים ירוקים גם לספק מנה בריאה של מינרלים חשובים, הידוע גם אלקטרוליטים. זה משולבת מינרלים אחראי לשמירה על איזון נוזלים החומציות הנכונה של הדם שלך, אלקטרוליטים חשובים גם לתפקוד השרירים. אכילת ענבים ירוקים היא דרך טובה לחדש אלקטרוליטים לאחר אימונים מאומצת. מנה של 1 גרם של ענבים ירוקים מכיל 15 מיליגרם של סידן, 11 מיליגרם של מגנזיום, 288 מיליגרם של אשלגן ו -30 מיליגרם של זרחן.

ענבים ירוקים ללא זרע יכול לעזור לך לפגוש ויטמינים שלך, C ו- K הצרכים. כוס אחת של ענבים מספק 100 יחידות בינלאומיות של ויטמין A, 4.8 מיליגרם של ויטמין C ו 22 מיקרוגרם של ויטמין ק ויטמין A מסייע לגוף שלך להדוף זיהום על ידי חיזוק המערכת החיסונית שלך. ויטמין C חשוב לחניכיים ושרירים בריאים וגם מסייע לפצעים לרפא. ולבסוף, ויטמין K חיוני קרישת הדם.

דל קלוריות חטיף

מחלות הגנה על Resveratrol

בחירה בריאה carb

אלקטרוליט

מקור טוב של ויטמינים חיוניים