סבון אורן זפת עבור אקזמה

אקזמה היא מונח כללי המשמש לתיאור כל סוג של דרמטיטיס. אקזמה גורמת לעור מגרד ואדמומיות ויכולה להוביל לעור יבש, קילוף ואפילו פצעים פתוחים. מגוון של מרשם סטרואידים creams ואפשרויות nonprescription זמינים לטיפול במצב. אחת האפשרויות הללו היא סבון אורן זפת אשר משמש כדי לחות את העור להיפטר תנאים אקזמה.

על אקזמה

ישנם כתריסר צורות של אקזמה, עם טופס חמור ביותר כרוני המכונה אטופיק דרמטיטיס. כל צורה של אקזמה לגרום גירוד ואדמומיות, בעוד כמה גם שלפוחית, לבכות או לקלף. המצב אינו מדבק והוא כמעט תמיד מתחיל בילדות ובדרך כלל בינקות. האגודה הלאומית אקזמה (NEA) מציין כי המחלה משתפרת לסירוגין ומחריפה תקופות רעות ידועים כמו flareups. אקזמה לא תמיד להראות סימפטומים, אבל בזמן של התלקחויות גירוד חמור הסימפטומים יכולים להראות. Flareups יכול להיגרם על ידי מגוון רחב של סיבות, ואת NEA מציין מתח, אלרגנים, חום, הזעה ו irritants כמו מעורר.

גנטיקה

על פי NEA, מחקרים הראו כי מחלות אטופיות כמו אקזמה נקבעים בדרך כלל גנטית וירש מהוריהם. אם להורה אחד יש מחלה אטופית, לילד שלו יש סיכוי של אחד לארבע להיות בעל צורה כלשהי של מחלה אטופית. הסיכון עולה ליותר מ -50% אם לשני ההורים יש מחלות אטופיות, על פי ה- NEA.

שימוש בסבון אורן

אורן זפת ניתן להוסיף אמבטיה soaves, משחות, ג’ל מקלחת וסבונים. טיפול בבעיות עור עם זפת אורן עושה התעוררות ורבים רופאים מייעצים באמצעות זפת אורן לטיפול בתנאים כמו אקזמה. הקרן הלאומית לפסורזיס (NPF) מייעצת כי טיפולים זפת כמו זפת אורן לעזור להפחית דלקת, גירוד ו scaling מתנאי העור.

פיין טאר סבון עבור אקזמה

NPF אומר כי אורן זפת יכול להאט את הצמיחה המהירה של תאי העור ולשחזר את המראה הטבעי של העור. אורן זפת יכול להפחית את גירוד דלקת של העור. לעתים קרובות, מוצרים זפת כמו זפת אורן משמשים ונקבע במקום מרשם סטרואידים creams. אורן זפת סבון נועד לשטוף ולנקות את האזורים שנפגעו תוך טיפול דלקת אקזמה. ניתן להשתמש בגרסת הסבון בשילוב עם טיפולים אחרים.

תוצאות עם סבון אורן

ברוב המקרים, סבון אורן זפת יכול להיות טיפול יעיל אקזמה ותנאי עור אחרים. Bella Online מציין כי אורן זפת משמש לעתים קרובות כטיפול פצע ו מיקרוביאלית, ולכן ברוב האנשים זה בטוח לשימוש במהלך flareups ויעיל על פצעים פתוחים. עם זאת, הקרן הלאומית לחולי פסוריאזיס מציינת כי אצל אנשים מסוימים ניתן לגרד את הצלקות, לעמעם ולייבש את העור. כמה תופעות אלה יכולים להיות רעולי פנים אם החומר הוא מעורבב עם לחות או מדולל כמו בסבון זפת אורן.