מרינדות לגריל חזה עוף

ללא שם: חזה עוף ללא עור הוא אפשרות גריל בריא, אבל עוף יכול להיות bland. מריחה את הבשר לפני גריל מוסיף טעם ומסייע העוף להישאר רטוב כמו זה גריל. את המרינדה עובד הכי טוב אם אתה להשרות את העוף לפחות שעה אחת לפני הצלייה כך יש מספיק זמן כדי להקנות טעם לבשר. מחק כל שאריות שאריות כדי למנוע מחלות foodbourne.

רוטב סלט הוא פתרון פשוט עבור עוף המרינדה. האיטלקית ההלבשה היא אופציה פופולרית כי זוגות היטב עם עוף. אחרים רוטב סלט ויניגרט בסגנון גם לעבוד טוב. שמן ההלבשה מסייע למנוע דבק כמו גריל עוף. אתה יכול גם לבחוש תבלינים אחרים עם רוטב סלט לעומק טעם יותר.

רטבים רבים בבקבוק עבודה טוב כמו עוף מרינדה. רוטב ברביקיו משלים את העשן של הגריל. מברשת על רוטב ברביקיו יותר כמו גריל עוף לטעם נוסף. במרינדה מבושל הוא עוד אפשרות מהירה להוספת טעם עוף. תוכלו למצוא את המרינדה במגוון טעמים, מתוקים ועד מתובלים. אחר רוטב בקבוקי רעיונות כוללים stri- לטגן sauces או רוטב סויה. שקול את העדפות הטעם האישי שלך או את הדרך בה תשתמש עוף בגריל כאשר בוחרים רוטב מרינדה. לדוגמה, בחר רוטב טיגון אם אתה מתכנן להשתמש בעוף בסלט בטעם אסייתי.

הדר הוא עוד טעם שמתמזג היטב עם עוף. לסחוט את המיץ מ לימונים טריים, לימונים או תפוזים. מוסיפים את החלקים השווים של יין לבן ושמן זית למיץ הדר כדי לשפר את הטעם והחומר. עונה את מיץ הדרים במרינדה עם מבחר של עשבי תיבול ותבלינים. נסה שום, טימין ורוזמרין, או להשתמש עשבי תיבול האהובים אחרים תבלינים. יוצקים את תערובת ההדרים על שדי התרנגולת כדי למרוח.

יוגורט רגיל משמש המוביל את הטעם באופציה זו המרינדה. מוסיפים 2 כפות. של שמן זית או קנולה ליוגורט כדי להפוך אותו לנזוף. אתה יכול גם להוסיף רטבים או מיצים אחרים, כגון מיץ לימון או רוטב סויה. מוסיפים לבחירה של עשבי תיבול יבשים ורעננים ותבלינים. מניחים את המרינדה יוגורט ואת העוף בשקית ניילון גדולה, כך שאתה יכול בקלות להפוך אותו למעיל את העוף באופן שווה.

חומץ בלסמי יש טעם מתון קלות. מוסיפים דבש חלק אחד לשני חומץ בלסמי למרינדה מתוקה עוד יותר. שמן זית מסייע להרחיב את חומץ בלסמי תערובת דבש כדי למנוע ממנו להיות מתוק מדי. אתה יכול גם לעשות רוטב בלסמי הפחתה העליון עוף כאשר זה נגמר. מחממים את חומץ בלסמי על חום בינוני עד שהוא מפחית בחצי או יותר. כפי שהוא מפחית, חומץ הופך עבה ומתוק.

רוטב לסלט

רטבים בבקבוקים

מיץ הדרים

יוֹגוּרט

חומץ בלסמי