לימון, זנגביל וכמון לירידה במשקל

לחלום על תיקון קל נראה הטבע האנושי. למרבה הצער, המרכיב הקסום שישרף שומן בזמן שאנחנו יושבים על הספה ואוכל צ’יפס לא התגלה עדיין. אבל לימון, זנגביל וכמון כל יש כמה תכונות מרפא עשוי להיות ברכה לתזונה. אם אתם אוכלים אותם – ופעילות גופנית באופן קבוע, ולאכול דיאטה מגוונת, מזינה המכילה כמות סבירה של קלוריות – אתה פשוט עלול לרדת במשקל.

לימונים וירידה במשקל

לימונים יכולים למעשה לשרוף שומן, על פי אתר האינטרנט של דיילי מייל. לימונים להגביר את ספיגת הסידן ואת סידן יותר בתא השומן, יותר שומן התאים לשרוף. לימונים הם אחד משלושת המרכיבים, יחד עם קאיין סירופ מייפל, של דיאטה מאסטר לטהר פופולרי מדי שנה. לאחרונה, סופר הבריאות תרזה Cheung כתב “מיץ לימון דיאט”, אשר טוען כי מיץ לימון קליפת לימון להגביר את detox ומערכת העיכול. הפקטין הסיבי בקליפה עשוי לשמור על הבטן מפני ספיגת סוכר במהירות, וחומצת הפרי עשויה לעורר מיצי קיבה. לדברי Cheung, מתיז מיץ לימון על לפחות ארוחה אחת ביום יעזור להילחם בשומן.

יתרונות ג ‘ינג’ ר

קנה השורש, או גזע תת קרקעי, של צמח זנגביל משמש גם תרופה וגם תבלין. זה שימש כסיוע העיכול לפחות מאז ימי יוון העתיקה. זה יכול להיות בגלל זנגביל יש תכונות thermogenic, אפקט חימום שעשוי להגביר את חילוף החומרים שלך, על פי גיליון 2012 של “מטבוליזם”. ג’ינג’ר משמש גם לטיפול בכאבי ראש, בחולי תנועה, כאבי בטן, בחילה, אובדן תיאבון, בחילות בוקר ושלשולים.

כמון קלוריות

כמון הוא תבלין בטעם חזק, יליד הים התיכון, אבל משמש מנות מאסיה למקסיקו. הזרעים הם למעשה פירות קטנים. Amber הוא הצבע הנפוץ ביותר עבור כמון, אבל זה מגיע גם לבן ושחור. כף אחת מכילה 22 קלוריות, 12 מהן משומן. הוא מכיל גם כמויות קטנות של אשלגן וחלבון ומוסיף הרבה טעם בכמה קלוריות.

איבוד משקל עם לימון, זנגביל וכמון

אמנם אין מספיק ראיות מדעיות כדי לקבוע בתוקף טענות כי טעמים אלה יוביל ישירות לירידה במשקל, אתה עדיין יכול להשתמש בהם עבור דיאטה הפחתת שלך. כל שלושת התבלינים האלה הם בטעם חזק. אם אתה חותך את השימוש בשמן למינימום, הוספת תבלינים כמו זנגביל וכמון יחליף כמה טעם אתה מאבד כאשר אתה מפחית שומן. יתרה מכך, קוביות זנגביל טרי ואדים את הגושים יחד עם כרובית, גזר או ירקות אחרים. מתיזים על מיץ לימון במקום חמאה, מפזרים כמון, ואתה תהיה נמוכה קלוריה, טעים ומזין.