כיצד לקבל את האדמומיות למטה לאחר הפנים

בהתאם לסוג הפנים יש לך, אתה יכול להיות עם עור אדום לאחר מכן. קליפות כימיות ו microdermabrasion הם קשים במיוחד על העור, מציין את האגודה האמריקאית של מנתחים פלסטיים, לפעמים משאיר אותו אדום, סדוק ומתקלף במשך ימים לאחר. אם יש לך רק פנים העור שלך הוא אדום, אתה יכול למצוא תרופות ברחבי הבית שלך כדי לעזור להפחית את האדמומיות ולהחזיר את העור שלך לאיזון הטבעי.

הימנע שמש ישירה עד שאתה יודע איך הפנים השפיע על העור שלך. תמיד ללבוש כובע משקפי שמש בחוץ מיד לאחר הפנים שלך. כמה נהלים המרכיבים שלהם יכול להשאיר את העור רגיש במיוחד לנזקי השמש ואדמומיות. עד שאתה יודע איך השמש תשפיע עליך, ללבוש כובע רחב שוליים, משקפי שמש שכבה עבה של קרם הגנה על הפנים שלך כדי לשמור על האדמומיות לבדוק. שוחח עם רופא העור שלך כדי לברר כמה זמן רגישות השמש שלך תימשך.

החל דחיסה קר כדי לעזור להפחית נפיחות ורגועה סומק העור. הפוך את העור מרגיעה קר לדחוס ידי הצבת קמומיל או מנטה teabags צמחים בכוס מים קרים. אפשר שתי שקיות תה לשבת במים במשך חמש דקות במקרר. הסר את השקיות ולהחיל אותם על כתמים אדומים על הפנים שלך. קרירות של teabags יעזור להרגיע גירוי ודלקת, בעוד עשבי תיבול להרגיע את העור שלך כואב.

השתמש במוצרים המכילים שיבולת שועל, מציע את הספרייה הלאומית לרפואה של ארה”ב. שיבולת שועל הוא מרכיב טוב במיוחד עבור מרגיע לחות העור כאשר הוא מגורה. אם אין לך שום מוצרים שיבולת שועל, יוצקים כוס שיבולת שועל לתוך אגן של מים קרים, ולאפשר להם להשרות. ואז לשטוף את המים הקרירים על הפנים שלך לחדש לחות להרגיע את העור.

קחו תרופות נגד כאבים ללא מרשם, כגון איבופרופן או אצטמינופין. אלה לעזור להפחית חלק נפיחות, אדמומיות וכאב אתה עלול להיתקל לאחר הפנים. בצע את הוראות המינון על האריזה.

החל קרם לחות מרגיע בכל יום. Feverfew מסייע להפחית דלקת ואדמומיות, כך לחפש קרם לחות עם חום כמו מרכיב. לקבלת תועלת נוספת, לאחסן את קרם במקרר כך נשאר קור ועובד פעמיים בכל פעם שאתה מחיל אותו.