כיצד להשתמש dr – -. מעכב הבקבוקים של חום

בקבוקים של ד”ר בראון תכונה מערכת אוורור ייחודי שיוצר זרימת לחץ דומה להנקה. יצרני הבקבוקים של ד”ר בראון טוענים כי המערכת מונעת מהתינוק לבלוע את בועות האוויר שגורמות לגזים ולקוליק. בקבוק ד”ר בראון מכיל חלקים שרוב הבקבוקים אינם מכילים, כגון פתחי אוורור ומאגרי האוורור. לעקר את כל החלקים של מערכת בקבוק זה עם ד”ר בראון של בקבוק מעקר, מעקר מיוצרים במיוחד לאדים את הבקבוקים.

לשטוף את כל החלקים של מעקר במים חמים, סבון לפני השימוש בו בפעם הראשונה.

הגדר את צלחת אדים על החלק התחתון של המעקר ולהפוך אותו עד מאובטח.

יוצקים 6 עוז. של מים למרכז של התחתית.

מניחים כל בקבוק צוואר רחב פונה כלפי מטה לתוך החורים עגולים עם סימן “+”. אם אתה משתמש בבקבוקים בגודל רגיל, לדחוף את הבקבוק לתוך חור בצורת חצי סהר לתמוך בו.

הכנס את הפטמה לתוך כל צווארון ומניחים בין בקבוקים של מעקר אם באמצעות בקבוקי צוואר רחב. עבור בקבוקים בגודל סטנדרטי הכנס את הפטמה ואת הצווארון לתוך החור עגול עם סימן “+”.

מניחים את אוורור להכניס למטה לתוך מכסה הבקבוק עם כיסוי הבקבוק כלפי מטה אם באמצעות בקבוקי פה רחב. הגדר את מאגרי האוורור ו פקקים ליד הבקבוקים. מניחים את אוורור מוסיף בין הבקבוק בקבוק צווארונים אם באמצעות בקבוקים סטנדרטיים. במקום בקבוק מכסה באמצע. הגדר את מאגרי האוורור ו פקקים ליד הבקבוקים.

חבר את המכסה למעקר.

מניחים את המכסה במרכז המיקרוגל.

הגדר את הדקות על המיקרוגל שלך על בסיס כוח הקירור של המיקרוגל. עבור 1,000-1100 וואט, מיקרוגל במשך חמש דקות. במשך 800 עד 900 וואט, מיקרוגל במשך שש דקות. עבור 500 עד 700 וואט, מיקרוגל במשך שמונה דקות.

המתן שלוש דקות לאחר המיקרוגל לפני הסרת המעקר מהמיקרוגל.

השתמש במלקחיים כלולים כדי להסיר את הבקבוקים מן מעקר עבור ייבוש נוסף או להשתמש.