הפרש תזונתי של ירך עוף ושד

עוף יכול להיות אופציה בריאה יותר מאשר בשר אדום, במיוחד אם תבחר את בשר חזה עוף. עם זאת, אנשים רבים מעדיפים את הטעם של הירכיים עוף. הם יותר קל לבשל, ​​ולעתים קרובות פחות יקר גם כן. אפשרות אחת יכול להיות בריא אם אתה מכין את בשר עוף בדרך הנכונה.

מנה של 3 גרם של בשר עוף צלוי ללא עור יש 180 קלוריות, 22 גרם חלבון, 80 מיליגרם של כולסטרול ו 10 גרם של שומן, כולל 3 גרם של שומן רווי. מנה של 3 גרם של בשר עוף צלוי ללא עור יש 140 קלוריות, 26 גרם של חלבון, 70 מיליגרם של כולסטרול 5 גרם שומן, כולל 1 גרם של שומן רווי. למרות הירך עוף יש הרבה יותר שומן, רק 2 גרם של תוספת שומן הם שומן רווי בריא שיכול להעלות את רמות הכולסטרול.

מנה של בשר הירך עוף מספק לך 30 אחוז מהערך היומי עבור ניאצין, 15 אחוזים DV עבור זרחן, ויטמין B-6 ואבץ ו -10 אחוזים DV עבור ריבופלאבין. בשר חזה עוף מכיל פחות של כמה micronutrients, מתן רק 6 אחוזים DV עבור אבץ ו riboflavin, אבל יותר של אחרים, מתן 60 אחוז DV עבור ניאצין, 25 אחוז DV עבור ויטמין B-6 ו -20 אחוזים DV עבור זרחן. אתה צריך ניאצין, riboflavin וויטמין B-6 עבור הפיכת המזון שאתם אוכלים לאנרגיה וזרחן ואבץ ליצירת ד.נ.א.

אמנם יש כמה הבדלים תזונתיים בין בשר של שני חלקים אלה של תרנגולת, שיטות בישול יכול לעשות הבדל גדול בתוכן השומן גם כן. חתוך את כל העור ואת השומן גלוי, ולאחר מכן לבחור שיטת בישול שאינו משתמש בכל תוספת שומן, כגון צלייה, אפייה או צליה. יש אנשים לבשל חזה עוף עם מרכיבים שומניים להוסיף טעם, ואילו עם הירכיים עוף זה לא הכרחי.

כדי לקבל טעם עוד יותר מן העוף שלך עבור פחות עלות, לקנות עוף כי הוא עדיין על העצם. בשר על העצם יש טעם יותר. אתה יכול גם לבשל אותו עם העור עדיין על ולהסיר את העור כאשר עוף מבושל. אם אתה באמת רוצה עוף מן העצם, אתה יכול בקלות לעשות את זה בעצמך ולשמור קצת כסף מאז עוף, עוף ללא עור נמכר במחיר הרבה יותר גבוה.

מקרונוטרינטים

מיקרו-נוירונים

שיטת בישול

שיקולים