איך לשתות תה קמומיל כדי לעזור לך לרדת במשקל

קמומיל הוא אחד עשבי תיבול רבים אשר המדענים היתרונות שלהם לא מבינים. מרפאים טבעיים השתמשו קמומיל במשך אלפי שנים כדי לטפל בכל דבר, החל עור מגורה לסרטן. זה ידוע בעיקר בזכות יכולתו להרגיע ולהרפות את הגוף ולסייע לישון. ראיות חדשות עולה כי קמומיל עשויה להיות השפעה חיובית על ירידה במשקל.

קמומיל תלול במשך 10 דקות לפחות לפני שתייה כדי לחלץ את המאפיינים המרבי מן הצמח. מגישים את התה חם או צונן לעשות תה קמומיל קר.

לשתות כוס תה לפני כל ארוחה, כמו קמומיל מגרה את הייצור של מיצי קיבה, אשר עשוי לקדם ירידה במשקל, על פי “יומן של אחות מתרגלים”.

לשתות כוס תה קמומיל לפני השינה כדי לעזור להרגיע את הגוף ולקדם שינה שלווה של לילה. חוסר איזון שינה לשבש ייצור אינסולין ותהליכים הורמונליים אחרים התורמים לעלייה במשקל ולהפוך אותו קשה יותר לרדת במשקל.

לשתות תה קמומיל כאשר אתה מרגיש לחוץ או חרדה. מתח מפחית הרס על מערכות הורמונליות שלך ומקדם רווח שומן, במיוחד שומן בטן. המאמצים להפחית את הלחץ לעזור לך לווסת את הורמוני הלחץ לרדת במשקל.

צור גירעון קלוריות על ידי אכילה פחות, פעילות גופנית או שניהם. תה קמומיל עצמו לא יגרום ירידה במשקל משמעותית ויש לשלב עם דיאטה הגיונית ופעילות גופנית סדירה לשרוף ביעילות שומן להגדיל כושר.