איך ללמד ילדים לתפוס כדורגל

אימון כדורגל כדורגל מגיע עם הרבה אחריות – ללמד את יסודות המשחק, את הכללים, איך להיות ספורט טוב וחשוב ביותר, את הכישורים הבסיסיים. עבור ילדים צעירים מאוד שמעולם לא שיחקו ספורט, הראשון חייב לדעת מיומנות ללמד היא איך לתפוס כראוי את הכדורגל. גישה הוראה טובה היא להפגין ולדון בכדורגל הנכון לתפוס את המנגנון ולאחר מכן לנהל כמה תרגילי לתפוס.

להפגין ולדון

הצג את השחקנים שלך איך להחזיק את הידיים לתפוס כדור כי הוא מותניים גבוה או גבוה יותר. יש להם להחזיק את הידיים שלהם מול הגוף שלהם לפרוש את האצבעות. שאל אותם זווית כפות הידיים שלהם פנימה, הצבע שלהם ואת הזרתים קדימה ולשים את האצבעות שלהם ואת האגודלים יחד כדי ליצור צורה יהלום.

תפירה מקדחות

להדגים כיצד לתפוס כדור נמוך. הילדים מחזיקים את ידיהם מתחת למותניהם ופותחים את ידיהם בכפות ידיהם פונות קדימה. להנחות אותם להפנות את אצבעותיהם למטה וליצור סל עם הזרת שלהם נוגעים זה בזה.

להראות לילדים איך לתפוס את הכדור עם ידיים רכות, לספוג את הכוח כמו כרית. תגיד להם שזה עוזר להירגע האצבעות שלהם, לשמור אותם גמישים להתכופף ולתת עם המרפקים שלהם. הסבר כי עם אצבעות נוקשות ולא לתת, כדור נזרק קשה יקפוץ מתוך הידיים שלהם.

דון בחשיבות הארכת זרועותיהם לתפוס את הכדור במקום לתפוס אותו כנגד גופו. הסבר איך הכדור יכול להקפיץ את כריות שלהם אם הם מנסים לתפוס את הכדור עם הגוף שלהם.

להדגיש את החשיבות של אבטחת הכדור נגד הגוף שלהם לאחר שהם תפסו אותו. להראות לילדים איך לצפות את הכדור כל הדרך לתוך הידיים שלהם, במהירות לנעול אותו בין היד, האמה המרפק ואז לסחוט אותו על גופם.

לשפר את הקואורדינציה הידנית של השחקנים שלך ותפיסת מיומנויות עם תרגיל קיר. תן את הילדים כדורי טניס יש להם לעמוד במרחק 6 מטרים מהקיר. יש להם בעדינות לזרוק את הכדור על הקיר ולתפוס אותו בשתי הידיים חמש פעמים, חמש פעמים רק עם יד ימין שלהם ולאחר מכן חמש פעמים ביד שמאל שלהם.

לבצע תרגיל מרתק עם השחקנים שלך – הפעם, עם כדורי רגל. יש הילדים לעמוד בשורה, 6 מטרים משם. להנחות את הילדים להחזיק את הידיים שלהם מול הגוף שלהם וליצור יהלום עם האצבעות שלהם. בעדינות לזרוק כדור חזה גבוהה לשחקן הראשון ומורה לו לתפוס, לדחוף את הכדור ואז לזרוק אותו בחזרה אליך. חזור עם כל שחקן בשורה. כמו כישורי לשפר שלהם, לזרוק את הכדור לגבהים שונים ולשים יותר המרחק בינך לבין השחקנים שלך.

ביצוע תרגיל עיוור פעם אחת השחקנים שלך יכול לתפוס את הכדורגל עם צורה טובה ועקביות. יש שחקנים שלך לעמוד בשורה, 10 מטרים משם, עם הגב שלהם כלפיך. בעדינות לזרוק את הכדור לכיוון השחקן הראשון ולומר גם “שמאל” או “נכון”. על הנגן להפעיל את הכיוון שאליו התקשרת, לתפוס, לדחוף את הכדור ולזרוק אותו בחזרה. חזור עם כל שחקן בשורה.