איך הטון שרירי הפנים שלך

כולם יודעים את היתרונות שיש לממש על הגוף, מעורר דמות הדוקה יותר. תרגיל שרירי הפנים שלך, או “פנים יוגה”, עשוי להשפיע באופן דומה, לעזור להרים באופן טבעי את הטון ואת הפנים שלך ללא זריקות יקרות, קליפות כואבות או ניתוח פלסטי פולשני. לאחר תרגיל פנים קצר משטר של כ 10 דקות ביום יכול לתת לך שרירים בולטים יותר בתוך כמה שבועות. כשהשרירים מתחזקים, העור המחובר אליהם מתוח, מניב מראה צעיר יותר עם פחות קווים וקמטים לאחר מספר חודשים.

פתח את הפה רחב ו לדחוף את הלשון שלך. שאגה כמו אריה לפתוח את הגרון. החזק במשך חמש שניות וחזור.

הרם את שפתך התחתונה כדי להרים את הסנטר. החזק את המיקום הזה ולספור לאחד. בכוח להוריד את הסנטר, אבל לשמור על השפה שלך על השיניים. המשך להרים ולהוריד את הסנטר 10 עד 12 פעמים עבור שניים או שלושה סטים.

בצע בודהה מחייך על ידי קיפול השפתיים שלך לתוך הפה שלך, כך שהם אינם גלויים. הרם את זוויות הפה לחיוך. חזור על 10 עד 12 פעמים.

מניחים את האצבעות הראשונות על הגבות שלך ואת האגודלים על עצמות הלחיים. לחץ למעלה עם האצבעות שלך כאשר אתה סוגר את העיניים ולאחר מכן להחזיק את העיניים עצומות בזמן שאתה סופר עד 40.

פתח את הפה בצורת “O”. הצב את השפתיים על השיניים. מניחים את האצבעות בפינות השפתיים שלך ולחץ על האצבעות תוך כדי שמירה על הצורה “O” עם שרירי השפה. החזק עבור ספירה של שניים. שחרר את הלחץ באצבעות, חזור על 20 פעמים.