תזונה עבור מאפינס

Costco הוא מועדון הסיטונאי הקמעונאי שמוכרת מגוון של מוצרים מיוצרים, מזון ארוז ומזונות טריים. בין בחירות מזון טרי ב Costco הם מאפינס של החנות, אשר זמינים טעמים כגון שוקולד, אוכמניות, פופיס, ואגוז בננה. מאפינס אלה נוטים להיות גבוהים בקלוריות ובשומן, אם כי המפרט התזונתי המדויק משתנה בין הטעמים.

מאפינס שוקולד ב Costco הם מאפין הכי קלוריות זמין, כמו כל מאפין מספק 690 קלוריות. כמות זו מהווה כמעט 35 אחוז מהצריכה היומית המוצעת, המבוססת על דיאטה של ​​2,000 קלוריות. כל מאפין שוקולד מציע 38 גרם של שומן, עם 11 גרם של שומן רווי. איגוד הלב האמריקני מציע לצרוך בין 50 גרם ל -70 גרם של שומן בכל יום, ולא יותר מ -16 גרם של שומן רווי, כדי להפחית את הסיכון למחלות לב. מאפינס שוקולד costco הם גם גבוה בפחמימות עם 79 גרם סה”כ, ו 48 גרם מגיע סוכר. הם מכילים רק 3 גרם של סיבים תזונתיים, שהוא חומר מזין המסייע לך להרגיש מלא. ככזה, למרות מאפינס שוקולד של קוסטקו הם גבוהים בקלוריות, הם עשויים לא לספק הרבה שובע. כל מאפין שוקולד מכיל גם 10 גרם של חלבון.

מאפיני הבננה של קוסטקו מכילים רק 50 קלוריות פחות מאפיני השוקולד, עם כמות כוללת של 640, אך הם נמוכים משמעותית בשומן, עם 32 גרם של שומן כולל ו -4 גרם של שומן רווי. מאפינס בננה אגוזים הם נמוכים משמעותית מאפינס שוקולד בסוכר, עם 32 גרם לכל מאפין. עם זאת, כמות זו – אשר תורמת 128 קלוריות – היא יותר מהצריכה היומית המומלצת של סוכרים מוסיפים לנשים, ו -85% מהציעו ליטול תוספת של סוכר לגברים. כל מאפין קוסטקו אגוז מאפין מספק 2 גרם של סיבים 10 גרם של חלבון.

מאפינס מייפל של קוסטקו הם הרבה יותר קטנים מאשר שאר המאפינים של החנות, ולכן הם נמוכים משמעותית בקלוריות. כל מאפין קוסטקו מייפל מכיל 213 קלוריות, המהווה כמעט 11 אחוז מהצריכה היומית המוצעת, המבוססת על דיאטה של ​​2,000 קלוריות. אחד מאפין מאקו קוסטקו מכיל יותר מ 9 גרם של שומן, עם 5.5 גרם של שומן רווי, ו -30 גרם של פחמימות, עם 15 גרם של סוכר ו -6 גרם של סיבים. כל מאפין מכיל פחות מ -3 גרם של חלבון.

מאפינס אוכמניות של קוסטקו עשירים קלוריות, עם כל מאפין מתן 600 קלוריות, או 30 אחוז מהצריכה היומית המוצעת, מבוסס על דיאטה 2,000 קלוריות. המאפינים מספקים 32 גרם של שומן כולל, המהווה כמעט מחצית מהצריכה המרביסטית של צריכת הלב. מתוך 71 גרם של פחמימות במאפינס אוכמניות של קוסקו, 40 גרם באים סוכר, ויש רק 2 גרם של סיבים תזונתיים. כל מאפין מספק 8 גרם של חלבון.

מאפינס של קוסטקו הם בין מאפינס הכי קלוריות צפוף החנות מציעה. כל מאפין מספק 672 קלוריות, או 33.6 אחוז מהצריכה הכוללת של קלוריות, המבוססת על דיאטה של ​​2,000 קלוריות. מאפינס קופיקו מאפינס מכילים את הסוכר ביותר של מאפינס של החנות, עם 42 גרם, ו 75 גרם של פחמימות סה”כ. כל מאפין פופיז מכיל 2 גרם של סיבים 10 גרם של חלבון.

מאפינס שוקולד

בננה מאט מאפין

מייפל מאפינס

מאפינס אוכמניות

פופיס מאפין