איך לעטוף את הברך

גם עבור ספורטאים מנוסים ביותר, ביעילות גלישת מפרק הברך לפני אירוע אתלטי יכול להיות ההבדל בין פגיעה חמורה להצלחה. כתוצאה מכך, גלישת המפרקים לפני התחרות או התרגיל הוא נוהג הדורש טיפול קפדני והכנה. בעוד בפועל זה נעשה בדרך כלל בנוכחות מאמן פיזי, כל אחד יכול ללמוד את הטכניקה גלישת נאותה עבור אחד המפרקים החשובים ביותר של הגוף.

שב על הרצפה ברגליים מורמות. זה לא רק קשה לעטוף את הברך כראוי בזמן שעמד, אבל עלול להיות מסוכן אם נעשה בלי לכופף את הברך כראוי.

להאריך את הרגל להיות עטוף למצב רגוע, ישר. תנוחה זו צריכה לאפשר עיקול טבעי וברך בברך. ודא שאתה לא לשמור על הרגל שלך מתוחה מדי. המיקום של הרגל שלך צריך לייצג את המדינה הנוחה ביותר שלה רגוע.

מצא את הקצה הרופף של העטיפה והחזק אותו ביד אחת. החזק את הגליל בשנייה.

קח את הקצה הרופף של העטיפה והנח אותו מאחורי מפרק הברך. מקמו אותו ממש מתחת לנקודת המרכז של כיפת הברך בכיוון הגוף. משמעות הדבר היא “לרמות” את המיקום של סוף זה מן החזה שלך. הצד הארוך יותר של היצירה צריך להיות מקביל לקפל בחלק האחורי של הברך. מניחים את רול כדי לעטוף את הירך או השוק, תלוי איזה קבוצת שרירים ברגל שלך צריך את התמיכה ביותר.

להתחיל לפרום את הגליל לעטוף את הברך, להיות בטוח כדי לכסות את החלק התחתון של הברך הראשון. משוך אותו ככל האפשר כדי להחזיק את הקצה הרופף על הרגל.

המשך לעטוף את הברך עד לעטוף את זה. היזהר באופן שווה לעטוף את מפרק הברך כולו ולא לעטוף אותו חזק כל כך כדי למנוע תנועה.

לקום ולהסתובב. ודא רמה נאותה של התנועה היא להשגה עבור כל פעילות אתלטית אתה תהיה להשתתף. אם זה נראה חזק מדי או רופף מדי, להתחיל מחדש.